top of page

Özel Alev Okulları CardiAngel Kalp Şok cihazları ile Türkiye'nin öncü Kalp Korumalı Okul 'ları arasına katıldı.


cardiangel at school

Özel Alev Okulu, öğrenci ve öğretmenlerinde aniden gelişebilecek sağlık durumlarına hazırlıklı olabilmek için okulun optimum noktalarına Cardiangel kalp şok cihazlarını konumlandırarak, Türkiye'nin öncü "Kalp Korumalı Okul" larından biri olmuştur. Bu heyecan verici gelişmeyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kampüs genelinde olası sağlık risklerinde hazırlıklı olabilmek amacıyla, kritik noktalara 4 adet tam otomatik CardiAngel defibrilatör yerleştirmiştir.cardiangel at school

Bu hayat kurtaran cihazlar şu anda Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul reviri, Lise Reviri ve Spor Salonu'nda en hızlı ve kolay erişilebilecek optimum noktalara konumlandırılmıştır. CardiAngel Hayat Kurtaran Defibrilatörlerinin kurulumuyla, Özel Alev Okulu'ndaki öğrencilerde ve personelde aniden gelişebilecek kalp durması vakalarında ambulans gelene kadar hayat kurtarmak için ilk 3-5 dakika içinde verilmesi gereken şok hızlıca verilebilecektir.Bu girişim, okulun eğitim topluluğunun güvenliği ve sağlığını korumadaki kararlılığını vurgulamaktadır. Kalp koruma önlemlerine proaktif bir şekilde yatırım yaparak, Özel Alev Okulu, güvenli ve destekleyici bir öğrenme ortamını sağlama konusunda takdire değer bir adım atmıştır.

Öğrenci ve personelin sağlığı konusunda sorumluluk sahibi bir eğitim kurumu olan Özel Alev Okulu'nun bu konuda daha fazla okula örnek olmasını umuyoruz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page