top of page

Ekibimiz

Selin Erdoğan Gezen

Selin Erdoğan Gezen

1980 yılında İzmir'de doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Vestel Elektronik'te başladığı kariyer hayatına Arkas Holding, Greencat Rotterdam, Vodafone Türkiye, Garanti Bankası ve Hewlett Packard'da İş Geliştirme, İnternet ve Mobil Kanal Yönetimi ve Proje Yöneticiliğ görevlerinde yer almıştır.  Türkiye, İngiltere ve Almanya'da inovatif teknoloji projelerinde program yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur.
2019'da kurucu ortak olarak başladığı Nervovita Medikal Teknolojiler ile transkutanöz vagal sinir uyarımı tedavisinin Türkiye'de erişilebilir bir tedavi olmasını sağlamıştır. 
2022 Ocak ayı itibariyle Almanya merkezli tVNS® Health Gmbh'ın global klinik
 operasyonlarından sorumlu direktörlüğünü yapmakta, dünya'da 50'den fazla ülkede önde gelen üniversite ve enstitüler ile birlikte farklı hastalıklardaki klinik çalışmalara destek vermektedir. 

Berkay Gezen

Kurtuluş Berkay Gezen

1973 yılında Aydın'da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Beko Elektronik'te ürün yönetiminde 6 yıl boyunca çeşitli uluslararası ürün geliştirme projelerinde görev almıştır.
2001- 2007 yılları arasında 
tüketici elektroniği uluslarası ticaret faaliyetlerinde çalışmalarına devam etmiştir. 2008-2018 yılları arasında, dünyanın önde gelen otomatik defibrilatör markası CardiAid markasının tasarımından, dünyanın 65'in üzerinde ülkesinde yaygınlaşmasına kadar devam eden süreçte, markanın global ticari direktörlük görevini üstlenmiştir. Global birikimiyle Türkiye ve Hindistan'da medikal teknoloji start-up şirketlerine stratejik danışmanlık hizmeti vermektedir.
2018'de tVNS Techn
ologies kurucu ekibine global satış direktörü olarak katılmıştır. 2022 Aralık ayı itibariyle tVNS® cihazlarının düm dünyadaki satış ve operasyonlarını yönetmek üzere kurulmuş Almanya merkezli  tVNS Health GmbH'ın CEO'su olarak görevine devam etmekte, vagus nöromodülasyon tedavilerinin tüm dünyada erişilebilir olması için medikal teknoloji yatırımlarına devam etmektedir.

Balu

Balu Ganapathy
 

1975 yılında Hindistan'ın Bangalore şehrinde doğmuştur. Bharathidasan Üniversitesinde Toplam Kalite Yönetimi ve İşletme alanında eğitimini tamamladıkttan ve çeşitli şirketlerde görev aldıktan sonra, 11 yıl boyunca Amerika'dan Asya'ya kadar geniş faaliyet alanı olan Opto Circuits grubunun kalite direktörlük görevinde bulıunmuştur.

Skanray Healthcare 'de regulatif direktörlük sonrası 2018 yılında kurucusu olduğu, dünya çapında ofisleri ve 80 kişilik danışaman kadrosu ile Meditix' Soultions'ın genel operasyonlarını yönetmekten sorumludur. Tıbbi Cihaz Sektöründe Ruhsatlandırma İşleri ve Kalite Yönetim sistemi alanında 27 yıllık deneyimi ile Nervovita'nın Doğu Avrupa ve Orta Doğu regulatif operasyonlarından sorumlu ortağıdır. Dünya çapında  FDA, CE MDR, ISO 13485 ve ISO 14971 konusunda uzman ekipleri yönetmiş ve dünyada çok sayıda medikal cihazın regülasyon süreçlerini başarıyla tamamlamasına lliderlik etmiştir.

resim 3

Senem Atay

Senem Erdoğan Atay, 1982 yılında İzmir'de doğdu. 2005 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Maersk Denizcilik'te Kuzay Amerika Operasyon Sorumlusu olarak başladığı çalışma hayatına, Deva İlaç'ta Ürün Müdürlüğü göreviyle devam etmiştir.
Bekaert'da Proje Mühendisliği, Boston Scientific Kalp Pilleri Ürün Yöneticiliği, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubunda Müşteri Hizmetleri Takım Yöneticisi görevlerinde çalışmıştır. Enelsan'da Satış Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmiştir.
2021 yılında Nervovita Medikal Teknolojiler ekibine Pazarlama Yöneticisi olarak katılmış, tVNS tedavisinin Türkiye'de erişilebili
r ve yaygın bir tedavi olmasına katkı sağlamıştır. 2022 Temmuz ayı itibariyle, tVNS Health GmbH'ın regulasyonlar ve klinik çalışmalardan sorumlu yöneticiliğine devam etmekte, Hindistan merkezli klinik ekibi ile global medikal onay projelerini yönetmektedir.  


 

resim 4

Aybüke Korkut

Aybüke Korkut 1996 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Biruni Üniversitesi Odyometri ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun oldu.
K
onuşma Bozukluğu Eğitmeni olarak, sesletim(artikülasyon), kekemelik ve gecikmiş konuşma bozukluğu üzerine çalıştı. Sonrasında Odyometrist pozisyonunda ileri odyolojik tetkikler ile gerekli işitme testlerinin yapılması, işitme kaybı çeşitleri ve işitme kaybına göre işitme cihazı uygulamaları ile insan kulağı üzerine yoğunlaştı. 

2022 Ocak ayı itibariyle Nervovita Medikal Teknolojiler ekibinde Uzman Terapi Danışmanı olarak görev yapmaktadır. tVNS cihazlarının farklı hasta gruplarında uygulanması, cihaz kullanım eğitimleri ve terapi desteği konularında görev almakta ve farklı endikasyonlardaki protokoleler üzerine uzmanlaşma çalışmalarına devam etmektedir.

 

resim 5

Mihrimah Dinç

Mihrimah Dinç 1999 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lise öğrenimini Anestezi ve Reanimasyon üzerine tamamladı. Ardından İstanbul Arel Üniversitesi Anestezi Teknikerliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyet sonrasında özel bir hastanede hemşire olarak görev aldı.

2023 Ocak ayı itibariyle  Nervovita Medikal Teknolojiler ekibinde Uzman Terapi Danışmanı olarak görev yapmaktadır. tVNS cihazlarının farklı hasta gruplarında uygulanması, cihaz kullanım eğitimleri ve terapi desteği konularında görev almakta ve farklı endikasyonlardaki protokoleler üzerine uzmanlaşma çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page