top of page

Kurucularımızla

Tanışın

enhanced (15).jpg

Selin Erdoğan Gezen

Kurucu Ortak & CEO

1980 yılında İzmir'de doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra Vestel, Arkas Holding, Greencat Rotterdam, Vodafone, Garanti Bankası ve Hewlett Packard'da İş Geliştirme, İnternet ve Mobil Kanal Yönetimi ve Program Yöneticiliği gibi görevlerde bulunmuş, Türkiye, İngiltere ve Almanya'da inovatif teknoloji projelerini yönetmiştir.
2019'da kurucu ortak olarak başladığı Nervovita Medikal Teknolojiler ile transkutanöz vagal sinir uyarımı tedavisinin Türkiye'de erişilebilir bir tedavi olmasını sağlamıştır. 2022 Ocak ayı itibariyle Almanya merkezli tVNS® Health Gmbh'ın global klinik operasyonlarından sorumlu direktörlüğünü yapmakta, dünya'da 50'den fazla ülkede önde gelen üniversite ve enstitüler ile birlikte farklı hastalıklardaki klinik çalışmalara destek vermektedir. 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

Kurtuluş Berkay Gezen

Kurucu Ortak

1973 yılında Aydın'da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Beko Elektronik'te ürün yönetiminde 6 yıl boyunca çeşitli uluslararası ürün geliştirme projelerinde görev almıştır.
2001- 2007 yılları arasında tüketici elektroniği uluslarası ticaret faaliyetlerinde çalışmalarına devam etmiştir. 2008-2018 yılları arasında, dünyanın önde gelen otomatik defibrilatör markası CardiAid markasının tasarımından, dünyanın 65'in üzerinde ülkesinde yaygınlaşmasına kadar devam eden süreçte, markanın global ticari direktörlük görevini üstlenmiştir. Global birikimiyle Türkiye ve Hindistan'da medikal teknoloji start-up şirketlerine stratejik danışmanlık hizmeti vermektedir. Dünyanın en hızlı büyüyen defibrilatör markası CardiAngel'ın kurucusudur.
2018'de tVNS Technologies kurucu ekibine global satış direktörü olarak katılmıştır. 2022 Aralık ayı itibariyle tVNS® cihazlarının düm dünyadaki satış ve operasyonlarını yönetmek üzere kurulmuş Almanya merkezli  tVNS Health GmbH'ın CEO'su olarak görevine devam etmekte, vagus nöromodülasyon tedavilerinin tüm dünyada erişilebilir olması için medikal teknoloji yatırımlarına devam etmektedir

  • LinkedIn
bottom of page